محمد انصاری: حضور تماشاگران نساجی بازی را جذاب نموده بود، کار استقلال در آسیا هنوز تمام نشده است

محمد انصاری اعتقاد دارد که حضور تماشاگران نساجی مازندران بازی امشب این دو تیم را جذاب نموده بود.

محمد انصاری: حضور تماشاگران نساجی بازی را جذاب نموده بود، کار استقلال در آسیا هنوز تمام نشده است

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، محمد انصاری، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس بعد از پیروزی 2 بر یک تیمش مقابل نساجی مازندران، گفت: حضور تماشاگران دو تیم در وزرشگاه این بازی را قشنگ نموده بود. بازی خیلی سختی بود، اما خدا را شکر توانستیم سه امتیاز آن را کسب کنیم.

وی درباره بازی پرسپولیس مقابل الدحیل در لیگ قهرمانان آسیا عنوان نمود: امیدواریم طرفداران با حضور در استادیوم ما را حمایت نمایند. ما همه کوشش مان را می کنیم که مقابل الدحیل که تیم بسیار قدرتمندی هم هست نتیجه لازم را کسب کنیم. لیگ برتر فوتبال| برد روحیه بخش پرسپولیس پیش از مصاف با الدحیل

انصاری با اشاره به دیدار استقلال با السد نیز خاطر نشان کرد: کار استقلال هنوز تمام گردیده نیست و امیدواریم که آنها هم با یک نتیجه خوب صعود نمایند تا در مرحله بعد ایران دو نماینده داشته باشد.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس راجع به حواشی این بازی، توضیح داد: بازی پر تنشی بود، اما خوشحالیم که با سه امتیاز ما همراه شد. نساجی تماشاگران پرشوری دارد که حضور آنها در استادیوم بازی را قشنگ تر نموده بود. در جریان اتفاقات و درگیری هایی که رخ داد، نیستم و نمی دانم که این بحث ها برای گرفته شدن خطا بود یا اتفاقات دیگر.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "محمد انصاری: حضور تماشاگران نساجی بازی را جذاب نموده بود، کار استقلال در آسیا هنوز تمام نشده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمد انصاری: حضور تماشاگران نساجی بازی را جذاب نموده بود، کار استقلال در آسیا هنوز تمام نشده است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید