اصلاح و تعدیل 220 پروانه بهره برداری چاه های مجاز در استان همدان

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه ای همدان، منصور ستوده در هشتاد و پنجمین جلسه کمیته راهبری طرح احیاء گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون 220 پروانه بهره برداری چاه های مجاز در استان همدان اصلاح و تعدیل گردیده و این روند با سرعت در حال اجراست.

اصلاح و تعدیل 220 پروانه بهره برداری چاه های مجاز در استان همدان

وی اضافه نمود: از ابتدای بهمن ماه سال 93 تاکنون تعداد 32 جلسه شورای حفاظت از منابع آب استانی و تعداد 170 جلسه شهرستانی با موضوعات مختلف از جمله انسداد چاه های غیرمجاز، جلوگیری از اضافه برداشت چاه های مجاز، نصب و راه اندازی کنتورهای هوشمند آب و برق بر روی چاه ها، تشکیل و راه اندازی گروه های گشت و بازرسی و توقیف دستگاه های حفاری غیرمجاز و طرح احیاء و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی برگزار گردیده است.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان عنوان نمود: از آغازسال 97 تاکنون تعداد 145 حلقه چاه غیرمجاز دارای حکم قضایی با حجم آب صرفه جویی گردیده بیش از 6 میلیون مترمکعب و عمق انسداد 4 هزار و 400 متر پر و مسدود گردیده است.

وی تاکید نمود: در مجموع از سال 93 تاکنون تعداد 2 هزار و 882 حلقه چاه غیرمجاز با حجم آب صرفه جویی گردیده بیش از 231 میلیون مترمکعب و عمق انسداد بیش از 101 کیلومتر پر گردیده است.

ستوده اضافه نمود: در مجموع تعداد 3 هزار و 850 دستگاه کنتور هوشمند آب و برق بر روی چاه های مجاز نصب گردیده که بیشترین آنها مربوط به شهرستان همدان و اسدآباد است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "اصلاح و تعدیل 220 پروانه بهره برداری چاه های مجاز در استان همدان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصلاح و تعدیل 220 پروانه بهره برداری چاه های مجاز در استان همدان"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید